خانه دربارهی ما

تاریخ

نمایه شرکت

Jiaxing Seaman Marine Co.، Ltd. تاسیس شده در سال 2010، یک شرکت در حال رشد سریع است که در تامین و صادرات استاندارد SOLAS دریایی LSA / FFA (تجهیزات نجات و آتش سوزی) تمرکز، پس از چندین سال توسعه، ما تبدیل به یکی از پیشرو شرکت تامین برای تجهیزات ایمنی دریایی و سایر محصولات مربوط به دریایی دریایی، هدف ما این است که سرویس یک راه حل برای مشتری ما در بیشتر قیمت رقابتی و کالاهای با کیفیت بالا.

محصولات ما

خطوط تولیدی ما شامل موارد زیر می شوند: تجهیزات جانفشانی دریایی، تجهیزات آتش نشانی دریایی، چراغ دریایی، ابزار سخت افزار دریایی، تجهیزات ناوبری دریایی، طناب دریایی و نردبان، دریایی الکتریکی، لوازم دریایی قایق، محصولات ورزشی برای آب.

محصولاتی که ما عرضه می کنیم تقریبا بیشترین تجهیزات ایمنی دریایی را می توان در چین تولید کرد.

گواهینامه و بازار ما

با کارخانه های تولید حرفه ای ما، محصولات ما CCS (طبقه بندی جامعه چین) و EC / MED (تجهیزات دریایی تجهیزات) گواهینامه. GL-DNV، BV، RINA، LR، ABS، KR، تصویب طبقه بندی.

Seaman یک شبکه توزیع تثبیت شده را با مشتریان اطراف بیش از 15 کشور و مناطق جهان ایجاد کرده است. اصلی مشتری ما نیروی دریایی، کشتی سازی، تجهیزات دریایی وارد کننده و توزیع کننده، تامین کنندگان نفت و گاز، مالک کشتی، شرکت حمل و نقل.

باورهای تجاری ما
ما 3R- "احترام"، "قابل اطمینان"، "مسئول" به عنوان موتور کسب و کار شرکت ما، همیشه سعی می کنیم برای ارائه بهترین خدمات و قیمت رقابتی با محصولات با کیفیت بالا برای مشتری ما،
پاسخ های صریح و سریعتری به مشتریان بدهید، با مشتری رشد کنید و کسب و کار را با هم پیوند دهید.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

شرکت ما به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده تجهیزات ایمنی دریایی شناخته شده و صادر کننده تجهیزات درمانی و آتش نشانی دریایی شناخته شده است.

شرکت ما در Jiaxing، چین، با سال های بسیاری (در سال 2010 افتتاح شد) تجربه در صنعت ایمنی دریایی تاسیس شده است. این به ما اجازه می دهد تا کسب و کار خود را به نحوی به خوبی برنامه ریزی کنیم. در حال حاضر ما یک خط تولید جامع کل تجهیزات ایمنی دریایی را با قیمت های رقابتی ارائه می دهیم.

Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd.
Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd.
Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd.
Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd.
Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd.
1 2 3 4 5
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : SEAMAN

فروش سالانه : 2,000,000-3,000,000

سال تاسیس : 2010

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%